Matematyka wokół nas. Podręcznik do klasy 4.

Matematyka wokół nas. Podręcznik do klasy 4.

Matematyka wokół nas. Podręcznik do klasy 4 szkoły podstawowej. Wydawnictwa WSIP, autorstwa Heleny Lewickiej, Marianny Kowalczyk.

Wydawnictwo WSIP  w serii Matematyki wokół nas kierowało się zasadą stworzenia podręczników, które będą pokazywać, że przedmiot tak ważny, którym jest  matematyka może być zrozumiały i łatwy do przyswojenia.  Dla ułatwienia pracy z podręcznikiem zadania w nim zostały ułożone według poziomu trudności od łatwych do trudnych. By każdy uczeń mógł opanować kluczowe umiejętności.

Cała seria Matematyki wokół nas składa się z podręcznika, dwóch zeszytów ćwiczeń, zeszytu ćwiczeń wyrównawczych oraz zbioru zadań. Materiały dodatkowe mogą służyć do samodzielnej pracy ucznia w domu lub jako rozszerzenie na zajęciach lekcyjnych. Mogą być udogodnieniem dla rodziców  którzy chcą skutecznie i efektywnie pomóc swoim dzieciom w nadrabianiu zaległości z matematyki.

matematyka__klasa_4__matematyka_wokol_nas__cwiczenia__czesc_2__wsip_IMAGE1_260342.jpg matematyka__klasa_4__matematyka_wokol_nas__cwiczenia__czesc_1__wsip_IMAGE1_260343.jpgmatematyka__klasa_4__matematyka_wokol_nas__cwiczenia_wyrownawcze__wsip_IMAGE1_258120

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *