Board Mania – Gratka dla fanów gier planszowych w Lublinie

Board Mania – Gratka dla fanów gier planszowych w Lublinie

Festiwal Gier Planszowych i Karcianych „Board Mania” to impreza przeznaczona dla fanów gier planszowych, odbywająca się dwa razy do roku w budynku lubelskiego Centrum Kultury. Jest to wydarzenie, które przyciąga zawodowych graczy, amatorów, jak również rodziny z dziećmi, dzięki czemu jest wspaniałym sposobem na ciekawe spędzenie czasu oraz poznanie świata gier planszowych.

Board Mania 2016

Board Mania 2015

Board Mania to:

 • nowości i prototypy,
 • turnieje,
 • spotkania z wydawcami i projektantami,
 • konkursy z nagrodami,
 • wypożyczalnia gier,
 • tłumaczenie zasad oraz pomoc w nauce.

Tegoroczna Edycja Zimowa Board Manii odbywać się będzie w dniach 13-28 lutego 2016 roku w budynku lubelskiego Centrum Kultury. Przez cały czas trwania festiwalu nie będzie się można nudzić nawet przez chwilę! Każdy, kto przyjdzie na event będzie mógł zapoznać się z nowościami i prototypami gier planszowych, które jeszcze nie weszły na rynek. Będzie to także idealna okazja do spotkania z wydawcami i projektantami gier, którzy opowiedzą o ich tworzeniu oraz odpowiedzą na wszystkie pytania graczy. Kto wie, może uda Ci się zasugerować im jakąś zmianę w najnowszej edycji ich gry?

Jeśli jesteś fanem gier planszowych lub karcianych, to musisz tam być!

Jeśli jesteś fanem gier planszowych lub karcianych, to musisz tam być!

Nie zabraknie też najważniejszego, czyli wypożyczalni gier, dzięki której każda osoba, która pojawi się na festiwalu będzie mogła przetestować setki gier całkowicie za darmo. Dodatkowo doświadczeni gracze będą tłumaczyć zasady oraz pomagać w nauce nowych gier planszowych. Jest to wspaniała okazja, by poznać nowe światy, historie, społeczności graczy i nawiązać nowe przyjaźnie. Nasza księgarnia także będzie obecna na festiwalu. Na naszym stoisku będzie można zapoznać się z najlepszymi grami i zagrać w nie zupełnie za darmo. Będzie też możliwość zakupienia gry jeśli okaże się tak wciągająca, że będziesz chciał ją mieć u siebie w domu!

Na Edycji Zimowej Board Manii nie zabraknie także konkursów z nagrodami. Nie musicie jednak czekać na rozpoczęcie turnieju, by wziąć udział jednym z nich! Wraz z organizatorami festiwalu przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć aż 5 świetnych gier:

Liczba gier, w które będzie można zagrać będzie ogromna!

Liczba gier, w które będzie można zagrać będzie ogromna!

 1. „Kolejka” z dodatkiem „Ogonek” – Trefl
 2. „Był sobie człowiek” – Hippocampus
 3. „Munchkin” (wersja podstawowa 2015) – Black Monk
 4. “Cardline – Dinozaury” – Rebel
 5. “Pędzące żółwie” – Egmont

Dodatkowo w dniu losowania dla bezpośrednich uczestników rozlosujemy 3 nagrody: gry Dobble Kids wydawnictwa Rebel.
Aby wziąć w nim udział trzeba:

To jeszcze nie koniec atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy! Każdy, kto polubi nasz fanpage na Facebook’u podczas trwania festiwalu otrzyma kod rabatowy dający dodatkowe 10% rabatu na zakupy na – conrad24.pl – na całą ofertę.

Zasady działania kuponu rabatowego:

 • Rabat z kuponu sumuje się z rabatami dostępnymi w sklepie.
 • Kupon działa przez 10 dni od wygenerowania
 • 1 fan – 1 kupon – 1 zakup/zakupy jednorazowe.

Kupony generują się również dla fanów, którzy polubili nas wcześniej. Kod z kuponu wpisujemy w koszyku podczas kończenia zamówienia.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

, , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *