Gry planszowe nowości 2017

Gry planszowe nowości 2017

Gry planszowe nowości 2017 – poznaj najnowsze tytuły!

Gry planszowe nowości 2017 to zbiór gier, które z pewnością podbiją serca wielu polskich graczy w tym roku. Są to gry nowatorskie, odpowiadające wysokim potrzebom i wymaganiom współczesnych graczy. Wśród nowości na rok 2017 znajdują się zarówno gry całkiem nowe, jak również te dobrze nam znane w zupełnie nowych odsłonach! W zależności od naszych potrzeb możemy zatem zdecydować się na całkowitą nowość lub sięgnąć po coś dobrze nam znanego, ale w innej wersji tematycznej lub graficznej. Mimo iż rynek gier planszowych jest już dobrze ugruntowany i znajduje się na nim wiele bestsellerów, które niezwykle trudno pobić, to zawsze jest na nim miejsce na nowości. Te bardzo szybko się przyjmują i są chętnie kupowane przez fanów planszówek. Chociaż gry planszowe nowości 2017 dotyczą głownie gier dla dzieci, to znajdziemy wśród nich także te skierowane do bardziej dojrzałych graczy.

Gry planszowe nowości 2017 – czy jest na nie jeszcze miejsce?

Gry planszowe nowości 2017 skierowane są dla wszystkich tych, którzy poszukują czegoś nowego i interesującego. Obserwując sklepy internetowe oferujące planszówki od razu w oczy rzuca się ich ilość. Wybór jest naprawdę szeroki, a do dyspozycji mamy setki różnych gier. Mimo iż królują gry logiczne i przygodowe, to wiele osób decyduje się również na zakup mniej popularnych typów planszówek. Wiele z dostępnych w sklepach gier to światowe bestsellery, które zdobyły serca milionów graczy na całym świecie. Znajdziemy w nich również gry mniej popularne, pozostające w cieniu tych najbardziej znanych. Czy zatem na tym niezwykle bogatym rynku jest jeszcze miejsce na gry planszowe nowości 2017? Oczywiście! Popularność gry zależy od tego, czy spodoba się ona graczom i czy zyska ich sympatię. Jeżeli gra jest warta uwagi, to z pewnością obroni się i zyska wielu zwolenników.

Gry planszowe nowości 2017 – najciekawsze premiery

szukaj-szukaj-grannaSzukaj, szukaj GRANNA
Gry planszowe nowości 2017 roku to w dużej mierze planszówki przeznaczone dla najmłodszych graczy. To właśnie dzieci skupiają nasza uwagę i zasługują na najlepsze i najciekawsze gry, które pozwolą im rozwijać swoje zdolności. Gry dla dzieci maja wiele zalet, które warto podkreślić. Najważniejszą z nich jest fakt, że są one w pełni przystosowane do potrzeb najmłodszych. Mają przyjemną szatę graficzną i zawierają wiele obrazków, które zachęcają dzieci do zabawy. Gry planszowe nowości 2017 to gry, które z pewnością w niedługim czasie zyskają na popularności i staną się dobrze znane. Przykładem takiej gry jest Szukaj, szukaj wydawnictwa GRANNA. Gra zachęca najmłodszych do zapamiętywania oraz kojarzenia faktów. Graczowi prezentowane są różne karty, a następnie jego zadaniem jest odpowiedź na pytania dotyczące między obiektami na kartach. Systematyczna zabawa wraz z grą Szukaj, szukaj pozwala dziecku lepiej odnaleźć się w otaczającym świecie. Jest to wspaniała zabawa dla każdego dziecka powyżej 5. roku życia!

brainbox-koloruj-i-zapamietuj-albiBrainBox Koloruj i zapamiętuj ALIBI
Gry planszowe nowości 2017 to również bardzo dobrze znane nam serie w zupełnie nowej odsłonie! Tutaj przykładem jest zbiór gier o nazwie BrainBox. Są to gry, które umożliwiają kompleksowe ćwiczenie zdolności poznawczych, w tym szczególnie rozwój pamięci. Gry z tej serii przeznaczone są głownie dla dzieci, chociaż mogą również korzystać z nich osoby starsze, które chciałby potrenować zapamiętywanie. Nowa odsłona gry, czyli gra planszowa nowość 2017 od wydawnictwa Alibi poświęcona została kolorom. Jej autorzy podążają za najnowszymi trendami skupiającymi się wokół rosnącej roli kolorowanek antystresowych. BrainBox Koloruj i zapamiętuj składa się z kredek oraz kart z kolorowankami. Pierwszym zadaniem gracza jest pokolorowanie szablonów. Ta część zbudza kreatywność i pozwala oddać się twórczemu myśleniu. Gdy szablony są gotowe, można rozpocząć pełną emocji grę. W czasie jej trwania gracze rozwijają swoją spostrzegawczość oraz pomysłowość!

ego-family-treflEgo Family TREFL
Warto zauważyć, że gry planszowe nowości 2017 to nie tylko gry konwencjonalne. To również wszelkiego rodzaju nieszablonowe nowości, które dostarczają graczom wiele emocji. Na szczególna uwagę zasługują tutaj gry towarzyskie. Dzięki nim gracze mają szansę spędzić wspólnie czas wolny oraz integrować się i lepiej poznać. To dużo ciekawsza forma spędzania czasu niż zwykłe spotkanie towarzyskie! Przykładem nowości na 2017 rok z tej kategorii jest Ego Family – gra przygotowana przez wydawnictwo Trefl. Ego Family nowa odsłona popularnej gry towarzyskiej, które zdobyła w ostatnich latach dużą popularność. Zapewnia dużo rozrywki ale także stwarza możliwość porozmawiania o tematach, które umykają nam w życiu codziennym. Dzięki grze możesz sprawdzić, jak dobrze znasz innych graczy, a także możesz dowiedzieć się o nich rzeczy, o których nie miałeś pojęcia. Do zabawy możesz zaprosić zarówno bliskich członków rodziny, jak również osoby dalsze – znajomych z klasy czy pracy.

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *