Matematyka z plusem. Podręcznik do klasy 4.

Matematyka z plusem. Podręcznik do klasy 4.

Matematyka z plusem. Podręcznik do klasy 4. Wydawnictwa GWO. Autorstwa Dobrowolskiej Małgorzaty, Zarzyckiego Piotra i Jucewicz Marty.

Seria Matematyki z plusem jest dostosowana do możliwości każdego ucznia  uwzględniając potrzeby najsłabszych, rozwijają umiejętności uzdolnionych. Jest to dużym ułatwieniem pracy w klasach o zróżnicowanym poziomie. Teoria zawarta w podręcznikach jest przekazywana w prosty i zarazem interesujący, zwięzły sposób. Uatrakcyjniają pracę na lekcjach kolorowe ilustracje, rebusy i łamigłówki.  Na końcu każdego z dużych rozdziałów można znaleźć zestaw zadań testowych.

Uzupełnieniem podręcznika jest zestaw dodatkowych publikacji, a w tym trzy zeszyty ćwiczeń (Ułamki, Liczby naturalne i Figury geometryczne), zeszyt ćwiczeń podstawowych oraz zbiór zadań. Ćwiczenia dodatkowe mogą pełnić rolę utrwalającą, sprawdzającą zrozumienie tematów z zajęć lekcyjnych jak również można potraktować  je jako materiały uzupełniające. W zbiorze zadań występują zarówno elementy proste, jak i trudniejsze, a także testy całoroczne, przygotowujące uczniów do sprawdzianu po szóstej klasie.

book_335_1 book_333_1 book_334_1zbior4-mat gwo zeszyt cwiczen podstawowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *