Matematyka z plusem podręcznik do klasy 5.

Matematyka z plusem podręcznik do klasy 5.

Matematyka z plusem podręcznik do klasy 5.  Wydawnictwa GWO , autorstwa Małgorzaty Dobrowolskiej, Piotra Zarzyckiego, Marty Jucewicz.

Seria podręczników dostosowana do aktualnej podstawy programowej na rok szkolny 2014/2015. Matematyka z plusem to cykl przyjazny uczniowi.  Zagadnienia matematyczne dostosowane do różnego poziomu uczniów.  Treści zadań są bliskie uczniom, gdyż poruszają i nawiązują  do doświadczeń z życia codziennego co owocuje nie tylko zainteresowaniem przedmiotem, lecz również umiejętnością praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy. Wiele zadań wprowadza elementy integracji między przedmiotowej. Podręcznik zachęcają licznymi ilustracjami, kolorowymi fotografiami uatrakcyjniając zajęcia nawet z najtrudniejszymi tematami.

Do podręcznika można dokupić zestaw dodatkowych trzech ćwiczeń, z geometrii i liczb całkowitych i ułamków. Uzupełnieniem podręcznika jest również zbiór zadań i zeszyt ćwiczeń podstawowych. Elementarne ćwiczenia pomagają zrozumieć materiał omawiany na lekcji.

322 323 324 337503

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *