Prezent dla chłopaka na mikołajki

Prezent dla chłopaka na mikołajki

Prezent dla chłopaka na mikołajki – pomysły

Kliknij tutaj i kup najlepszy prezent dla chłopaka na mikołajki »

To już praktycznie ostatnie chwile, aby zdecydować się i wybrać odpowiedni prezent dla chłopaka na mikołajki. Z tego właśnie powodu chcemy ułatwić Wam wybór odpowiedniego prezentu i przedstawić kilka naszych propozycji oraz rozważań na temat przypasowywania podarunków do konkretnych osób. Jest najtrudniejsze zadanie przy poszukiwaniu pomysłów na prezent, ponieważ w obecnych czasach cierpimy nie z powodu zbyt małej ilości różnego rodzaju przedmiotów, ale z ich nadmiaru. W tej całej zbieraninie rzeczy, z których każda wydaje się na swój sposób ładna, ciekawa lub przydatna musimy zdecydować się tylko na jedną lub maksymalnie kilka z nich. Nikt nie powiedział bowiem, że prezent musi składać się z jednej rzeczy. Czasami dopiero cała kolekcja lub kilka podarunków połączonych funkcjonalnie albo kolorystycznie ze sobą daje zamierzony efekt „wow”.

Prezent dla chłopaka na mikołajki – co kupić?

Pytanie o prezent dla chłopaka na mikołajki jego kolegów, jego samego lub po prostu innych mężczyzn jest w większości wypadków bez sensu. Mogą oni oczywiście podpowiedzieć przedmioty, o których Twój chłopak marzy, ale są to zazwyczaj bardzo drogie rzeczy. Nie opowiadamy przecież znajomym o tym, że potrzebujemy czegoś względnie taniego, a nasze opowieści skierowane są raczej na te większe marzenia. Prezent dla chłopaka na mikołajki ma jednak określony budżet i w większości przypadków nie warto go przekraczać. Chłopak nie będzie zadowolony jeśli damy mu coś dużo droższego niż sam nam sprezentował. Trzeba zatem wybrać takie prezenty, o których on sam może nawet nie wiedzieć lub z pozoru nie być nimi zainteresowanym. Gry planszowe są świetnym przykładem tego typu prezentu. Niby każdy z nas kojarzy czym są gry planszowe, jednak myślimy o nich głównie w kategoriach tych podstawowych tytułów jak szachy, warcaby, czy chińczyk. Nie zdajemy sobie sprawy, że rynek niesamowicie się rozwinął i powstały tysiące nowych, wciągających gier. Chłopak, niezależnie od wieku, zawsze będzie uwielbiał różnego rodzaju gry, a jeśli kupimy mu jeden z popularnych obecnie tytułów, to na pewno będzie się zagrywał z nami oraz jego znajomymi długimi godzinami.

Prezent dla chłopaka na mikołajki – nasze propozycje

cywilizacja-poprzez-wieki-3-edycja-rebelCywilizacja: Poprzez Wieki 3 edycja REBEL
Cywilizacja to bardzo dobrze znana graczom komputerowym seria gier strategicznych polegająca na budowaniu własnej cywilizacji i zdobywaniu całego świata. Przeniesiona na planszę daje jeszcze większą frajdę i idealnie pasuje jako prezent dla chłopaka na mikołajki, ponieważ wszystkie nasze posunięcia wykonujemy w realnym świecie. Widzimy także naszych przeciwników, ich emocje oraz mamy szansę dedukować na podstawie ich zachowania kolejne kroki, które zamierzają podjąć. Ze względu na obecność w realnym świecie gra daje nam zupełnie nowe doznania i bawi o wiele lepiej niż rozgrywka na komputerze. Możemy ją zabrać wszędzie ze sobą, niezależnie czy będzie to wypad w góry, czy impreza sylwestrowa. Zapewni nam ona świetną zabawę w gronie najbliższych ze sporą dawką zdrowej rywalizacji.

kostka-rubika-3x3Kostka Rubika 3×3
Oryginalna kostka Rubika jest kolejnym przykładem ciekawego prezentu dla chłopaka na mikołajki. Obecna w wielu domach pozwala na szybką i intensywną rozrywkę, którą zapewniamy sobie samemu. Z pozoru prosta zabawka odpowiednio zmieszana potrafi stawiać spory opór próbom jej ułożenia. Każde dojście do porządku daje osobie bawiącej się nią niezwykłą satysfakcję. Dlaczego powinnaś kupić ją swojemu chłopakowi? Przede wszystkim jest to zabawka, która rozwija inteligencję oraz wiele innych ważnych cech jak planowanie, przewidywanie skutków danych czynności oraz czas reakcji. Zajmuje także bardzo mało miejsca i można ją zabierać wszędzie ze sobą. Oryginalna kostka wyróżnia się również bardzo dobrym mechanizmem i jakością wykonania na najwyższym poziomie.

kamil-glik-liczy-sie-charakterKamil Glik. Liczy się charakter
Wiadomo jednak, że nie każdy chłopak musi uwielbiać jedynie gry. Niektórzy z nich interesują się sportem, a inni książkami. Prezentem dla chłopaka na mikołajki, który łączy i zainteresuje obie te grupy jest książka jednego z członków Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Kamila Glika. Nasi piłkarze po fali wielu zwycięstw cały czas są na ustach wielu z nas. Jak wiadomo prawie każdy mężczyzna lubi oglądać zmagania piłkarzy, a przede wszystkim tych, którzy reprezentują nasze barwy narodowe. Książka Kamila pokazuje reprezentację od środka, przedstawia nieznane fakty z jego życia oraz wiele zabawnych historii. Możemy dzięki niej dowiedzieć się wiele o piłkarskim świecie z punktu widzenia osoby, która osiągnęła w nim naprawdę wiele startując z poziomu zwykłego chłopaka. To obowiązkowa pozycja dla fanów tego pięknego sportu, której czytanie będzie przynosić tyle samo radości co sama gra.

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *