Prezent dla teściowej

Prezent dla teściowej

Prezent dla teściowej – po pierwsze rozpoznanie

Kliknij tutaj i kup najlepszy prezent dla teściowej »

Prezent dla teściowej – co roku przychodzi pora, kiedy wiele Polek i Polaków staje przed problemem: jaki wybrać prezent dla teściowej. Wiadomo, że każdy chce się przypodobać i nie popełnić jakiejś gafy dlatego przygotowaliśmy kilka cennych rad – jak kupić idealny prezent dla teściowej.

Prezent dla teściowej musi przede wszystkim podobać się obdarowanej. Ten fakt jest niepodważalny. Tylko jak znaleźć ten ideał? Wszystko zależy od relacji jakie łączą nas z rodzicielkami naszych małżonków. Jeśli relacje są – co się zdarza rzadziej – przyjacielskie, możemy po prostu zapytać: „Mamo co byś chciała dostać na prezent od kochanej synowej?” wtedy otrzymujemy szczerą odpowiedź. Idziemy do sklepu realizujemy zamówienie i finalnie mamy zadowoloną teściową. Gorzej jest gdy relacje są na poziomie „tak zwanej” grzeczności – gdzie nie można mówić o jakiejś nienawiści lecz w tych relacjach brakuje tzw. chemii. Możemy zadać to samo pytanie lecz w innej formie: „Czy myślała mama o prezencie jaki chciała by dostać od nas?” Należy podkreślić decyzyjność jej syna lub córki – żeby nie wyjść na dyktatora, lub osobę, która nie pyta małżonka o zdanie w tej ważnej kwestii. Poruszona pytaniem kobieta zazwyczaj dyplomatycznie i z uśmiechem na twarzy odpowie: „Dziękuję dzieci niczego nie potrzebuję”. To jednak pułapka i prezent oczywiście musi być, ale postarajmy się wtedy, by był jak najbardziej neutralny, ale jednak użyteczny. Idealnie sprawdzi się dobra, powszechnie ceniona książka, którą teściowa rozpozna i stwierdzi, że mamy dobry gust.

Prezent dla teściowej – co kupić?

Aby wybrać idealny prezent dla teściowej możemy także użyć planu B – czyli wysłać męża/żonę na zwiady. Chcąc uniknąć wypominania źle dobranego podarku przez najbliższy rok lub lata, prosimy małżonka żeby delikatnie wypytał mamusię czy aby na przykład nie kończy już czytać swojej nowej książki. Może stwierdzić, że dawno już nie widział jak mamusia czyta. Mogło być tak, że po prostu dawno nie dostała od nikogo książki na prezent. Informacja, że nadchodzi sroga zima otwiera nowy katalog pomysłów na prezent. Trzeba zwrócić uwagę, że obecny za oknem mróz skutecznie odwodzi nasze myśli o wychodzeniu w domu i kieruje je na inne rozrywki jak właśnie czytanie, dlatego teściowa powinna bardzo się ucieszyć z takiego prezentu.

Z pobranymi informacjami o potrzebach, o których mama się dopiero co dowiedziała, a tak naprawdę nie jest jeszcze do końca świadoma, że je posiada – wracamy do naszego zleceniodawcy i zdajemy raport. Wtedy tak jak w pierwszym przypadku: idziemy do sklepu realizujemy zamówienie i finalnie mamy zadowoloną teściową, która dodaje – „dzieci nie trzeba było, skąd wiedzieliście, że przydadzą mi się nowe karty do brydża?!”. Najciężej mają osoby, które się nawzajem nie lubią, ale jeżdżą na święta do teściowej bo ich druga połowa tego oczekuje – czyli dla tak zwanego „świętego spokoju”. W tym przypadku idealny prezent dla teściowej wybiera jej dziecko. Jeśli prezent się spodoba – oznacza to że córeczka/synek znają mamusie i kupili jej wymarzoną pozycję książkową. Z drugiej strony, winę za za duży sweter ponosi synowa/zięć – bo działali w złej wierze i specjalnie wybrali niewłaściwy rozmiar. Warto zatem stawiać na sprawdzone i klasyczne rozwiązania.

Prezent dla teściowej – nasze propozycje

Prezent dla teściowej znajdzie się szybko w koszyku podczas zakupów świątecznych jeśli będziemy mieli informację co kupić. Żeby zaoszczędzić czas, nie stać w gigantycznych kolejkach w galeriach handlowych czy marketach zobacz nasze propozycje. Kup prezent nie wychodząc z domu.

potrawy-i-zwyczaje-bozego-narodzeniaPrezent dla teściowej – perfekcyjnej Pani domu
Potrawy i zwyczaje Bożego Narodzenia
Ten zakup z pewnością spodoba się teściowej, która podczas Świąt Bożego Narodzenia zwraca szczególną uwagę na nakrycie stołu, dekorację świąteczne i oczywiście dąży do perfekcji w przygotowaniu potraw wigilijnych. Opisane w książce obyczaje świąteczne – te tradycyjne i współczesne z pewnością zachęcą do rozmów wszystkich domowników przy świątecznym stole.

terminarz-2016-b6-print-filoletowyPrezent dla teściowej – planistki
Terminarz 2017 – B6
Idealnym prezentem będzie terminarz. Wygodny, przejrzysty, z dużą ilością miejsca do notowania, wyszczególnionymi świętami, imieninami – pozwoli zaplanować teściowej cały rok. Mama nie przegapi żadnej ważnej daty ani wydarzenia. Do tego jest bardzo ładny i na pewno będzie pasować każdej teściowej.

ewa-wachowicz-ciastaPrezent dla teściowej – Top chefa
Ewa Wachowicz Ciasta
Każdy z nas lubi wypieki naszych mam. Co jak co, ale teściowe często potrafią wypiekać smakowite ciasta, a także przygotowywać pyszne desery, które zajadamy ze smakiem. Kupcie książkę Ewy Wachowicz z nowymi sprawdzonymi przepisami i czekajcie na słodkości od teściowej. W ten sposób zyskujecie podwójnie – teściowa jej zadowolona, że poznaje nowe przepisy, a Wy otrzymujecie od niej więcej pysznych słodkości.

szczesliwe-garnki-zimaSzczęśliwe garnki – Zima
Nowe menu na zimowe dni można przygotować z pomocą przepisów Beaty Pawilkowskiej. Ciepłe zupy, zdrowe obiady to jest to czego potrzebujemy w zimie. Wiadomo , że najlepiej smakuje u mamy. Zbiór 34 przepisów z pewnością zachęci do przyrządzenia nowych potraw – jednocześnie talent kulinarny teściowej zostanie rozwinięty.

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *