Prezent na święta dla chłopaka

Prezent na święta dla chłopaka

Prezent na święta dla chłopaka – co kupić chłopakowi?

Kliknij tutaj i kup najlepszy prezent na święta dla chłopaka »

Prezent na święta dla chłopaka wydaje się dla dziewczyn sporym wyzwaniem. Na pierwszy rzut oka nie ma nic wartego naszej szczególnej uwagi i jest go zdecydowanie trudniej dobrać niż prezent dla dziewczyny. Mężczyźni interesują się zazwyczaj sportem, motoryzacją lub nowoczesnymi technologiami. Niektórzy z nich są również zapalonymi graczami. Pozornie wydaje się, że przedmiotów do kupienia na prezent z tych kategorii nie jest zbyt wiele, ale to tylko pozory! Tak naprawdę wybór jest ogromny i możemy go porównać do wszystkich kosmetyków, ubrań, biżuterii oraz innych rzeczy dostępnych na prezent dla dziewczyn. Jeśli chłopak interesuje się sportem to wspaniałym prezentem będzie książka o jego ulubionej drużynie lub piłkarzu. Tak samo w przypadku motoryzacji możecie kupić mu album z najlepszymi na świecie samochodami lub np. kalendarz. Dla graczy idealnym pomysłem na prezent będzie oczywiście gra. Wojenna, fantastyczna lub planszowa – rodzaj zależy od tego, co dany chłopak lubi i co w szczególny sposób rozbudza jego wyobraźnię.

Prezent na święta dla chłopaka – ciekawe pomysły

Ciekawe pomysły na prezent na święta dla chłopaka nie przychodzą łatwo do głowy. Wszystko wydaje się już oklepane i widziane wiele razy. Nie wszystkie dziewczyny wiedzą jednak, że ich mężczyźni nie śledzą tak mocno wszystkich trendów prezentowych i nie czytają każdej gazety, w której różnego rodzaju specjalistki doradzają co kupić lub przygotować. Dlatego jeśli np. jeszcze nigdy nie przygotowałaś swojemu chłopakowi babeczek, to kup książkę kucharską i zrób własnoręcznie babeczki z życzeniami dla niego. Możesz też zaproponować mu wspólne gotowanie, co dodatkowo da Wam sporo frajdy i bardzo smaczny efekt. Innym pomysłem może być zaplanowanie i wykupienie wycieczki. Polecamy zacząć od sprawdzenia atlasów, w których są przedstawione najciekawsze trasy oraz zabytki warte zwiedzenia wraz z ilustracjami. Tworząc na ich podstawie własny plan zwiedzania i zabierając swojego chłopaka w podróż zapewnisz mu niezapomniane chwile i moc przygód.

Prezent na święta dla chłopaka – nasze propozycje

wszystko za everestWszystko za Everest
Wszystko za Everest to nasza pierwsza propozycja na prezent na święta dla chłopaka. Książka Jona Krakauera opowiadająca mrożącą krew w żyłach historię próby zdobycia szczytu góry Mount Everest równocześnie przez trzy różne ekipy śmiałków 10 maja 1996 roku. W trakcie ich wyprawy, niespodziewanie, zrywa się ogromna burza, która zmusza himalaistów do podjęcia morderczej walki o przetrwanie, w której stawką jest życie. Niesamowita przygoda spodoba się nie tylko fanom zimowego chodzenia po górach, ale każdemu mężczyźnie lubiącemu poczuć nutkę adrenaliny i smak przygody.

kubek-minKubek kocham Cię
Ceramiczny kubek z napisem „kocham Cię” to znakomity prezent na święta dla chłopaka. Starannie wykonany, duży, z wygodnym uchem będzie z powodzeniem rozgrzewał każdego zziębniętego mężczyznę po powrocie z zimowych wypraw. Jest świetnym sposobem na podkreślenie naszego uczucia do chłopaka oraz sprawienia by myślał o nas każdego dnia rano i wieczorem pijąc swoją ulubioną herbatę lub kawę z naszego kubka. Jeżeli chcemy kupić chłopakowi coś użytecznego, a zarazem ładnego to ten kubek jest idealnym wyborem i na pewno przypadnie mu do gustu.

eurobusinessEurobusiness
Kultowa gra planszowa Eurobusiness to sprawdzony prezent na święta dla chłopaka w każdym wieku. Mężczyźni to zawsze duże dzieci, ale także przedsiębiorcy, którzy uwielbiają kupować, sprzedawać i negocjować. Gra, która daje nie tylko rozrywkę, ale także rozwija umiejętności stricte biznesowe. Jej największym atutem jest to, że do przeprowadzenia prawidłowej rozgrywki wymaga przynajmniej dwojga, przez co będziecie mogli spędzić więcej czasu razem ze sobą lub ze swoimi znajomymi, ponieważ jednocześnie grać może od dwóch do pięciu osób.

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *