Prezent na święta – jaki dać?

Prezent na święta – jaki dać?

Prezent na święta – jaki wybrać?

Kliknij tutaj i kup najlepszy prezent na święta dla dziecka »

Prezent na święta jest jednym z najważniejszym prezentów w całym roku. Wszyscy czekamy aż spadnie pierwszy śnieg i poczujemy tę jedyną w swoim rodzaju atmosferę, która sprawia, że stajemy się dla siebie milsi i chcemy obdarowywać się prezentami. W końcu z czym kojarzą nam się święta? Ze śniegiem, rodziną i właśnie prezentami. Każdy z nas przestaje wtedy myśleć o sobie i zaczyna się zastanawiać jaki prezent na święta wybrać dla swoich najbliższych, przyjaciół i znajomych. Jeśli dopiero zaczynamy kultywować tradycję obdarowywania się prezentami na święta, to wybór nie jest dla nas zbyt trudny. Możemy wtedy postawić na sprawdzone klasyki i np. kupić każdemu najnowszą książkę jego ulubionego autora.

Prezent na święta – co kupić?

Rozterki z kategorii prezent na święta zaczynają się zazwyczaj, gdy już któryś raz dajemy komuś prezent. Nie możemy oczywiście kupić mu tego samego, co w poprzednich latach, ponieważ świadczyłoby to o naszym braku kreatywności. Bardzo często trudno jest jednak wybrać prezent na święta, który nie będzie z kilku podstawowych kategorii prezentów. Warto wtedy zupełnie zmienić punkt widzenia i postawić na coś nieszablonowego. Takimi prezentami mogą być np. dobrej jakości pióra, które kiedyś były jednym z częściej wręczanych prezentów, a teraz stają się nieco zapomniane. Taki podarunek posłuży z pewnością wiele lat i sprawdzi się szczególnie w przypadku starszych osób. Dla osób dorosłych, ale mających w sobie jeszcze sporo z dziecka idealnym prezentem na święta będą gry planszowe. Różnorodność gier jest tak ogromna, że nawet jeśli mamy w rodzinie kogoś zainteresowanego rolnictwem, to również znajdziemy dla niego odpowiednią grę. Tego rodzaju gry mają jeszcze jedną ważną zaletę – zazwyczaj wymagają przynajmniej dwóch graczy, co sprawia, że dzięki nim będziecie spędzać ze sobą więcej czasu, nie tylko w święta.

Prezent na święta dla dziecka

Najmłodsze dzieci nie mogą narzekać na ilość pomysłów na prezent na święta, ponieważ to właśnie w przypadku podarunków dla nich można wybierać w setkach różnego rodzaju zabawek, książeczek, gier planszowych, gier logicznych oraz innych upominków. Święta to raj dla dziecka, ale również wyzwanie dla rodzica, aby odpowiedzialnie wybrać prezent. Ważne, by prezent, który podarujemy po pierwsze spodobał się dziecku, ale również był dla niego bezpieczny. Dlatego musimy przede wszystkim wybierać sprawdzonych producentów dbających o odpowiednie zabezpieczenia i certyfikaty ich zabawek. W przypadku dzieci musimy być także na bieżąco z panującą w ich środowisku modom. Motyw z bajki, która była na topie pół roku temu dziś może wywołać ogromne rozczarowanie. Należy zatem odpowiednio delikatnie podpytać lub podpatrzeć, jakimi bajkami lub grami interesuje się nasze dziecko lub dzieci w około i celować w prezent na czasie.

Prezent na święta – nasze propozycje

Star Wars - Gra karciana Star Wars – Gra karciana

Gwiezdne Wojny to jeden z najbardziej popularnych filmów wszech czasów. Jego świat jest niezwykle rozbudowany, co sprawiło, że sięgali po niego nie tylko reżyserzy, ale również autorzy książek, bajek, gier i komiksów. W tym roku na swoją premierę będzie miał najnowszy film z serii, więc pomysł na prezent na święta w postaci gry karcianej z uniwersum Star Wars jest tym bardziej uzasadniony. Przeznaczona dla graczy od 10 lat zadowoli zarówno nastolatków jak i fanów pierwszych filmów serii. Liczba graczy, dla których jest przeznaczona rozgrywka to 2, a więc będziecie mogli staczać zacięte boje stając po jednej ze stron mocy. Czas gry wynosi od 30 do 60 minut, co daje Wam gwarancję świetnej zabawy przez długi, długi czas. Gra nie powinna Wam się znudzić, ponieważ należy do gatunku gier żywych, do których powstają coraz to nowe karty i rozszerzenia.

Idą Święta

Książka Idą Święta

Dla nieco młodszych dzieci pomysł na prezent na święta mógł być tylko jeden – książeczka skierowana właśnie do najmłodszych czytelników, również takich, którzy jeszcze nie potrafią sami czytać. Przygody Świętego Mikołaja, który jak wiadomo w okresie świąt ma najwięcej pracy są dla dzieci zawsze niezwykle ciekawe, ponieważ chcą wiedzieć, co słychać u ich ulubionego Świętego, dla którego przez cały rok są grzeczne, aby otrzymać wspaniałe prezenty. Książeczka Idą Święta opowiada o przygodach Świętego Mikołaja, którego jeden z reniferów zachorował przed wyruszeniem w drogę.

 

John Cleese Tak czy inaczejJohn Cleese „Tak czy inaczej…”

Książka Johna Cleese’go to nasz pomysł na prezent na święta dla dorosłej grupy odbiorców. Opowiada o życiu sławnego komika, który został uznany najlepszym brytyjskim komikiem XX wieku. Dowiemy się z niej, co sprawiło, że John pierwszy raz stanął na scenie oraz jakie niesamowite przygody przytrafiały mu się w życiu. Oprócz tego nie zabraknie również ogromnej dawki humoru. Książka posiada wiele różnych niepublikowanych wcześniej zdjęć z życia Johna Cleese i jest wydana w eleganckiej, twardej oprawie, co sprawia, że jest idealnym prezentem na święta.

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *