Śmieszne prezenty

Śmieszne prezenty

Śmieszne prezenty – co kupić?

Kliknij tutaj i kup śmieszne prezenty »

Wybieranie, darowanie i otrzymywanie prezentów to coroczna tradycja. Każdy z nas w okresie Świąt Bożego Narodzenia poświęca wiele czasu na wybór odpowiednich podarunków dla innych osób. Bardzo często do obdarowania mamy nie tylko członków rodziny i bliskich przyjaciół, ale również osoby, których nie znamy aż tak dobrze, na przykład współpracowników lub kolegów z klasy. Dawanie prezentów jest rodzajem tradycji. Prezenty mogą być albo doskonale dopasowane do oczekiwań i potrzeb osób, które je dostaną, albo bardzo symboliczne. Warto łamać stereotypy i w tym roku zdecydować się na coś, co zaskoczy nie tylko osobę obdarowaną, ale także wszystkich wokół niej. Pomysłem na takie podarunki są śmieszne prezenty, które z pewnością spowodują uśmiech na twarzy, a także pozostaną w pamięci na długie lata. Rozważając zakup upominków, warto pamiętać, że śmieszne prezenty są bardzo uniwersalne, dlatego ucieszy się z nich zarówno dziecko, jak i osoby starsze. Wszystko to sprawia, że taki rodzaj prezentu to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Śmieszne prezenty – na co się zdecydować

Jeżeli pragniemy podarować komuś, zarówno przyjacielowi, członkowi rodziny, jak i osobie, z która nie wiążą nas aż tak bliskie stosunki, śmieszny prezent, wybór jest tak naprawdę ogromny. Możemy zdecydować się na wiele przedmiotów, które rozweselą nawet mruka. Wybierając odpowiedni śmieszny prezent powinniśmy wziąć pod uwagę wiek obdarowanego, a także jego poczucie humoru. Wiadomo, że nie każdy śmieje się z tego samego. Podejmując ostateczną decyzję, warto przez chwilę zastanowić się, czy danej osobie spodoba się taki podarunek i czy zrozumie jego przesłanie. Jeżeli jesteśmy pewni wyboru śmiesznego prezentu, zdecydować możemy się na przykład na jakiś zabawny przedmiot lub na książkę o zabawnej tematyce. W tym przypadku bardziej uniwersalna będzie książką.

Śmieszne prezenty – nasze propozycje

23-sposoby-na-lenia-czyli-jak-pokonac-prokrastyna23 sposoby na lenia, czyli ja pokonać prokrastynację dobrym nawykiem
Śmieszne prezenty to prezenty nieszablonowe, które wywołują nie tylko uśmiech, ale również niejednokrotnie zdziwienie. Nie ma konkretnego przepisu na udany śmieszny prezent. Ważne jest, by trafił w poczucie humoru obdarowanego. Pomysłem na udany prezent może być zabawna książka-poradnik. Czy osoba, której chcesz podarować prezent ma problemy z zapominaniem o wykonaniu rzeczy ważnych i jest przysłowiowym leniem? Czy sama dostrzega błędny w swoim zachowaniu i milion razy obiecuje, że następnym razem wykona pracę szybciej i lepiej? Jeżeli tak, bez problemu możesz podarować jej poradnik, który pomoże walczyć ze złymi nawykami! „23 sposoby na lenia, czyli ja pokonać prokrastynację dobrym nawykiem” to książka, która będzie idealnym prezentem dla każdej osoby, która ociąga się z wykonywaniem zadań i jest tego w pełni świadoma. Wręczając taki prezent z pewnością wzbudzisz zaskoczenie i być może zachęcisz do zmiany trybu życia.

smieszek-cierpienia-mlodego-youtuberaŚmieszek. Cierpienia młodego youtubera
W rzeczywistości na rynku znaleźć możemy wiele książek o zabawnej tematyce. Niektóre z nich to zwykle opowieści, pełne elementów humorystycznych. Taki prezent znakomicie nada się w przypadku dzieci, które kochają zabawne historyjki. Jednakże wybierając prezent dla osoby w młodym wieku warto zdecydować się na coś bardziej kreatywnego i zaskakującego. W takim przypadku na szczególną uwagę zasługują wszelkiego rodzaju nie do końca poważne poradniki, które nie tylko przekazują jak się zachować, ale także nieźle przy tym bawią. Przykładem takiej książki jest „Śmieszek. Cierpienia młodego youtubera”. Autor książki nie udziela, jak to zwykle bywa w klasycznych poradnikach, coachingowych porad jak należy żyć, ale poprzez zabawne historie opowiada o swoim życiu i zachęca młodych ludzi do akcji i walki o własne marzenia.

silly-sam-klepsydra-dumelSilly Sam Klepsydra
Prezent dla dziecka to nie lada wyzwanie. Mimo iż z pozoru jego wybór może wydawać się łatwy – w końcu w sklepach możemy znaleźć setki zabawek i innych akcesoriów przystosowanych do potrzeb dzieci – to w rzeczywistości wybór może okazać się niezwykle trudny. W końcu chcemy zadowolić dziecko i sprawić, by to właśnie prezent podarowany przez nas był tym najbardziej lubianym. Ciekawym pomysłem na śmieszne prezenty dla dzieci są wszelkiego rodzaju zabawki – figurki i maskotki – z zabawnymi podobiznami. Przykładem jest klepsydra Silly Sam, która nie tylko wygląda przezabawnie, ale również pozwoli każdemu maluchowi nabyć odpowiednie nawyki, jakie jak odpowiedni czas mycia zębów czy jedzenia posiłku. Dodatkowo na klepsydrze znajdziemy przyciski, które pozwolą dziecku wykonywać czynności przy dźwiękach śmiesznych piosenek.

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *