Wiedza o społeczeństwie Odkrywamy na nowo Operon

Wiedza o społeczeństwie Odkrywamy na nowo Operon

Wiedza o społeczeństwie Odkrywamy na nowo Operon
Podręcznik do przedmiotu wiedza o społeczeństwie do szkół ponadgimnazjalnych, seria Odkrywamy na nowo, zakres podstawowy.

Wiedza o społeczeństwie wydawnictwa Operon z serii Odkrywamy na nowo to nowoczesny podręcznik do nauki przedmiotu w zakresie podstawowym. Każdy uczeń, który spotkał się już na ścieżce swojej edukacji z podręcznikami z tej serii bez problemu się w nim odnajdzie. Książka jest podzielona na siedem tematycznych rozdziałów, a poruszanie się po nich ułatwiają praktyczne piktogramy. Określają one teksty źródłowe, definicje, dodatkowe informacje, ciekawostki, pytania i polecenia lub wpisy, informacje do znalezienia w Internecie, a także podsumowania. Przy tak dokładnym opisie każdego z elementów danej lekcji nie sposób zgubić wątku i przesłania jej towarzyszącego.

Autorzy podręcznika Wiedza o społeczeństwie Odkrywamy na nowo skupiają uwagę ucznia na ciekawych tematach wymagając od niego selektywnego podejścia do otrzymywanych informacji. Zadania ćwiczą u ucznia umiejętność czytania ze zrozumieniem i interpretowania faktów. Podręcznik jest również bardzo przydatny podczas nauki do egzaminu maturalnego z WOSu dzięki przejrzystym tabelom oraz ilustracjom.

Numer ewidencyjny w wykazie MEN: 407/2011/2015

Autorzy: Zbigniew Smutek, Jan Maleska

Rok wydania: 2015

Wydawnictwo: Operon

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *